Šperk, který zajisté ohromí

Žádost o rukuje v životě velký a významný krok, který posune váš vztah zase o kus dál. Na všechno budete dva, na všechna trápení i radosti. Proto je důležité nebrat tento krok na lehkou váha a do sňatku vstupovat vždy dobrovolně, s tím, že druhého milujete.
srdíčko v písku.jpg

Než ale dojde k tomuto významnému okamžiku, musí proběhnout nejprve zásnuby, jehož součástí je darování zásnubního prstenu své nastávající. Najdou se i takové páry, u kterých proběhnou zásnuby jen tak na dobré slovo, bez prstenu. Bylo tomu již v minulosti, když se brali naši rodiče, a je to i krásná vzpomínka na tento krásný okamžik. Velmi často se nyní i stává, že muž ženu požádá o ruku a pak jedou společně koupit prsten, to však nemá to pravé kouzlo a partnerka je tak ošizena o ten spontánní okamžik samotné žádosti o ruku, to překvapení, napětí, slzy atd. …Druhou možností je, že zásnubní prstenvybere partner sám, nebo například za pomoci svého kamaráda nebo nejlepší kamarádky samotné partnerky. Najdou se i tací, kteří chodí zásnubní prsten vybírat i se svou maminkou.

Co je ale rozhodující při výběru prstenu? Vyplatí se na něm šetřit?
zásnubní prsten na ruce.jpg

Rozhodně ne! Tento prsten přeci bude zdobit vaši nastávající a je to důkaz vaší lásky. Při výběru je třeba se také zamyslet nad tím, zda koupit výrazný prsten, s velkým kamenem nebo nějaký jemnější. Velmi záleží na vkusu vaší nastávající, při výběru na to určitě myslete. Další věc, na kterou si při výběru dát pozor je správná velikost. Pravdou však je, že každý prsten jde zvětšit nebo zmenšit. Ale pokud chcete, aby byl prsten překvapení, zkuste nějak zjistit velikost. Můžete si samozřejmě nějaký prsten půjčit, ale riskujete, že si toho vaše partnerka všimne a bude jí to podezřelé. Nebo si můžete prsten například obkreslit na papír, alespoň orientačně. Nápadů je spousta. Rozhodně se toho nebojte. Výběr prstenu je velice příjemná záležitost a každá prodavačka vám v daném obchodě velice ráda pomůže a poradí.

Post Author: sslazio.cz