Svatba v přírodě se neobejde bez nůžkového stanu

Máte v plánu nějakou malou komorní svatbu, pouze s nejbližší rodinou a s těmi nejlepšími přáteli? Chcete něco jednoduchého, spíše neformálního, ideálně někde v přírodě? Proč ne, bude to jistě nádherná svatba! Všechny svatby v přírodě totiž mají své jedinečné, neopakovatelné kouzlo, které nenahradí sebelepší zámek ani kostel. Jen je v takovém případě potřeba pamatovat na jednu věc, a tou je nevyzpytatelné počasí. Na první pohled zdánlivě nepodstatný detail, který ovšem nesmíte podcenit. I v tom nejparnějším a nejsušším létě se může zrovna ve vaši osudnou hodinu přihnat pořádný bouřkový mrak a vše v okolí pořádně zavlažit. A vzhledem k tomu, že žádná nevěsta si nepřeje stát před pomyslným oltářem mokrá od hlavy až k patě, je dobré se pro tyto případy včas pojistit.

svatební obřad

Pojistka, která se vyplatí
A tou nejlepší pojistkou, která vás nebude stát mnoho peněz, a ani si s ní nebudete muset složitě lámat hlavu, je nůžkový stan 3x3m. jedná se v podstatě o poměrně malý přístřešek, do kterého se vejde jen to nejnutnější – tedy všechno, co na své svatbě chcete mít od občerstvení až po několik blízkých osob. Navíc to v případě, že vás překvapí déšť, může být i poměrně romantické. Stan vám poskytne dobře chráněný ostrůvek, pod kterým proběhne vše důležité a okolo třeba bude zuřit bouřka. Jedinečnější svatební scenérii byste jen těžko hledali. Nicméně je jasné, že i přesto většina budoucích manželů touží po slunečném dni bez mráčků. Ovšem kdo má tu možnost něco takového zařídit?

novomanžtelé

Jisté je jen to, že jediné, co se dá zařídit, je právě koupě tohoto praktického nůžkového stanu, který v budoucnosti ještě mnohokrát využijete při různých venkovních příležitostech, ať už to budou oslavy s rodinou party s přáteli anebo různé nekomerční či obchodní akce veletržního charakteru, při kterých vám nůžkový stan rovněž přijde vhod.

Post Author: sslazio.cz