Svatba v přírodě se neobejde bez nůžkového stanu

.


Máte v plánu nějakou malou komorní svatbu, pouze s nejbližší rodinou a s těmi nejlepšími přáteli? Chcete něco jednoduchého, spíše neformálního, ideálně někde v přírodě? Proč ne, bude to jistě nádherná svatba! Všechny svatby v přírodě totiž mají své jedinečné, neopakovatelné kouzlo, které nenahradí sebelepší zámek ani kostel. Jen je v takovém případě potřeba pamatovat na jednu věc, a tou je nevyzpytatelné počasí. Na první pohled zdánlivě nepodstatný detail, který ovšem nesmíte podcenit. I v tom nejparnějším a nejsušším létě se může zrovna ve vaši osudnou hodinu přihnat pořádný bouřkový mrak a vše v okolí pořádně zavlažit. A vzhledem k tomu, že žádná nevěsta si nepřeje stát před pomyslným oltářem mokrá od hlavy až k patě, je dobré se pro tyto případy včas pojistit.

svatební obřad

Pojistka, která se vyplatí
A tou nejlepší pojistkou, která vás nebude stát mnoho peněz, a ani si s ní nebudete muset složitě lámat hlavu, je nůžkový stan 3x3m. jedná se v podstatě o poměrně malý přístřešek, do kterého se vejde jen to nejnutnější – tedy všechno, co na své svatbě chcete mít od občerstvení až po několik blízkých osob. Navíc to v případě, že vás překvapí déšť, může být i poměrně romantické. Stan vám poskytne dobře chráněný ostrůvek, pod kterým proběhne vše důležité a okolo třeba bude zuřit bouřka. Jedinečnější svatební scenérii byste jen těžko hledali. Nicméně je jasné, že i přesto většina budoucích manželů touží po slunečném dni bez mráčků. Ovšem kdo má tu možnost něco takového zařídit?

.

novomanžtelé

Jisté je jen to, že jediné, co se dá zařídit, je právě koupě tohoto praktického nůžkového stanu, který v budoucnosti ještě mnohokrát využijete při různých venkovních příležitostech, ať už to budou oslavy s rodinou party s přáteli anebo různé nekomerční či obchodní akce veletržního charakteru, při kterých vám nůžkový stan rovněž přijde vhod.

Svatba v přírodě se neobejde bez nůžkového stanu
4.7 (93.33%)3
.

Post Author: sslazio.cz